آموزش ,پرورش ,استان ,مورد ,تحول ,توجه ,پرورش استان ,مورد توجه ,توجه قرار ,شورای آموزش ,ارتقاء شاخصبه گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری روز سه شنبه به نقل از اسدالله رازانی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اعلام کرد: در این شورا باید به مباحث و موضوعاتی پرداخته شود که منجر به کارآمدی و پویایی هر چه بیشتر ساختار آموزش و پرورش در استان شود.
وی با اشاره به بحث تحول که می تواند در بخش آموزش و پرورش استان منجر به پویایی شود، اظهار داشت: باید به تحول در جهت ارتقاء شاخص ها در این شورا توجه ویژه شود تا کارهای اساسی و بنیادین در آن شکل بگیرد.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان ادامه داد: در این شورا باید موضوعاتی را مورد توجه قرار دهیم که پویایی و تحول در این بخش را به دنبال داشته باشد لذا تحول در جهت ارتقاء شاخص های آموزش و پرورش باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد و از اعضا این انتظار را داریم که در این راستا اهتمام ویژه داشته باشند.
استاندار کرمانشاه بررسی و حل چالش های مهم پیش روی آموزش و پرورش را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که تمام موضوعات آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان اظهار داشت: بدون شک جامعه ای موفق و پویا خواهد بود که توسعه در آن همه جانبه باشد بطوریکه موضوعات تربیتی، سلامت، تندرستی و علمی بصورت همزمان مورد توجه قرار گیرند.
در این جلسه از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان و دیگر اعضا برنامه ها و رویکردهای آموزش و پرورش استان ارائه شد.

منبع اصلی مطلب : آوای اعتدال
برچسب ها : آموزش ,پرورش ,استان ,مورد ,تحول ,توجه ,پرورش استان ,مورد توجه ,توجه قرار ,شورای آموزش ,ارتقاء شاخص
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : استاندار کرمانشاه:شورای آموزش و پرورش برای ارتقاء شاخص ها تلاش کند