هاشمی ,رفسنجانی ,الله ,خبرگان ,زمان ,انتخابات ,هاشمی رفسنجانی ,روزنامه رسالت ,زمان امام ,الله منتظری ,انتخابات خبرگانمحمد کاظم انبارلویی در روزنامه رسالت با حمله به هاشمی رفسنجانی مدعی نگرانی کسانی برای هاشمی رفسنجانی شده که وی آنها را دلسوزان انقلاب نامیده است.

این چهره تندرو در سرمقاله روزنامه رسالت با اشاره به اظهارنظرهای هاشمی رفسنجانی و صادق لاریجانی در مورد نظارت بر رهبری  پیش بینی کرده با این روند سرنوشت هاشمی رفسنجانی به سرنوشت آیت الله منتظری شبیه شود.متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

آیت الله هاشمی رفسنجانی اخیرا طی مصاحبه‌ای منتقدان خود را “کلاغ” نامیده و بدون آنکه اشاره‌ای به آن بکند که چه گفته‌اند و در چه موضوعی سخن به میان آورده‌اند، آنها را مورد بی‌مهری قرار دادند. مجموعه مصاحبه‌های وی به ویژه در خصوص انتخابات خبرگان نشان می‌دهد عده‌ای زیر چتر پاسخ به سئوالات تکراری در باب انتخابات آتی به ویژه خبرگان، در تدارک یک دو قطبی‌سازی کاذب براساس مدل “سرخابی” هستند. انتخابات خبرگان رهبری تاکنون چه در زمان امام(ه) و چه در ایام رهبری آیت الله العظمی خامنه‌ای فارغ از رقابت‌های متعارف و معمول بوده است. این حالت به خاطر آن بوده که رهبری چه در زمان امام و چه در زمان کنونی “متعین” بوده و خبرگان امت در مورد آن اجماع داشته و به تعبیر حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی طباطبایی، رهبری معظم انقلاب کم نظیر نیست بلکه بی‌نظیر است.

 

منبع اصلی مطلب : آوای اعتدال
برچسب ها : هاشمی ,رفسنجانی ,الله ,خبرگان ,زمان ,انتخابات ,هاشمی رفسنجانی ,روزنامه رسالت ,زمان امام ,الله منتظری ,انتخابات خبرگان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : حمله روزنامه رسالت به هاشمی رفسنجانی: از تکرار سرنوشت آیت الله منتظری برای او نگرانیم