انتخابات ,اجرایی ,هیئت‌های ,هیئت‌های اجرایی ,انتخابات مجلس، ,اعضای هیئت‌هایمعرفی اعضای هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس، لبخند کمرنگ نشسته بر روی لبان اصلاح‌طلبان را خشکاند؛ کمترین تغییر نسبت به دولت قبل و خالی از چهره‌های جدید و هوای تازه!

گویی میان هجده میلیونی که در انتخابات ریاست جمهوری رای به رئیس جمهور داده بودند، در نگاه استاندار اصفهان و مازندران و یزد و لرستان و چند استان دیگر، فردی لایق برای قرار گرفتن در هیئت‌های اجرایی نبوده است و مدیران اجرایی در این استان‌ها ترجیح داده‌اند امانت رای مردم را به دست کسانی بسپارد که قرابتی با دولت فعلی ندارند و احتمالا از فردای انتخابات مجلس، در ستادهای رقیبان روحانی فعالیت خود را آغاز کنند.

امنیت انتخابات

شش سال از انتخابات سال ۸۸ می‌گذرد. انتخاباتی که با اعتراض دو نامزد اصلاح‌طلب، مسائلی برای کشور به وجود آورده بود و بسیاری افراد و تحلیلگران سیاسی معتقد بودند همسو بودن هیئت‌های اجرایی با نامزد پیروز در انتخابات و حمایت برخی اعضای هیئت‌های نظارت از وی، در شعله‌ور کردن آتش بی‌اعتمادی مردم نقش اساسی داشته است. اما بحث انتخابات مجلس همواره پیچیده‌تر و چالشی‌تر بوده است.

منبع اصلی مطلب : آوای اعتدال
برچسب ها : انتخابات ,اجرایی ,هیئت‌های ,هیئت‌های اجرایی ,انتخابات مجلس، ,اعضای هیئت‌های
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : انتخاب هیات‌های اجرایی لبخند اصلاح‌طلبان را خشکاند