استان ,انتخابات ,حسینی ,دکتر ,رئیس ,ستاد ,رئیس ستاد ,انتخابات استان ,استان منصوب ,ستاد انتخابات ,دوره مجلس ,انتخابات استان منصوب ,ستاد انتخابات

 untitled.bmpبا ابلاغ حکم از سوی استاندار کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد.

 دکتر اسدا.. رازانی استاندار کرمانشاه طی حکمی دکتر یوسف شاه حسینی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم خطاب به دکتر یوسف شاه حسینی آمده است:

فراهم نمودن همه تمهیدات لازم و ضروری و بهره گیری از کلیه امکانات و ظرفیت های قانونی استان برای برگزاری انتخاباتی قانونمدار، فراخور شان و حضور گسترده مردم که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس رعایت و صیانت گردد، وظیفه و ماموریت خطیر جنابعالی در انجام این مهم است.

در ادامه این حکم تصریح شده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، با برنامه ریزی و فراهم نمودن همه تمهیدات و امکانات در فضایی آرام و توام با نشاط و آرامش به منظور بسترسازی دربرگزاری انتخابات همزمان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان اهتمام لازم را مبذول نمایید.

منبع اصلی مطلب : آوای اعتدال
برچسب ها : استان ,انتخابات ,حسینی ,دکتر ,رئیس ,ستاد ,رئیس ستاد ,انتخابات استان ,استان منصوب ,ستاد انتخابات ,دوره مجلس ,انتخابات استان منصوب ,ستاد انتخابات
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : دکتر شاه حسینی بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد